Pouze do neděle! až -20% sleva na pelíšky

O nás

Jsme český rodinný e-shop, jehož specializací jsou chovatelské potřeby pro psy a další mazlíčky. Od založení vsepropejska.cz se specializujeme primárně na oblečení pro zvířata. Na prvním místě našeho zájmu jsou především pejsci a jejich majitelé. Dbáme na to, aby naše produkty byly vždy pohodlné a funkční, abychom potěšili jako čtyřnohé mazlíčky, tak jejich páníčky. Vždy se snažíme být maximálně féroví a poctiví.

Jak to celé začalo?

Projekt vsepropejska.cz vznikl z iniciativy majitele Robina Jurníka. Ten v roce 2015 přivedl na český trh nové značky oblečení pro pejsky. Podnikání začalo na aukčním portále aukro.cz. Přibližně po půl roce na to vznikla doména vsepropejska.cz, na které jsme spustili internetový obchod.

Postupně se sortiment rozšiřoval o vše, co každý chovatel potřebuje. Časem jsme neváhali do nabídky zahrnout také chovatelské potřeby pro kočky, hlodavce a mnohé další produkty, které potěší samotné majitele. Pravidelně sledujeme aktuální trendy v oblasti chovatelství a zařazujeme další produkty do naší nabídky.

Vítáme podnět či přání i od našich zákazníků, abychom dostáli svému úsilí poskytnout komplexní, kvalitní a finančně dosažitelné zboží.

Proč u nás nakupovat?

  1. Tvoříme pro Vás jedinečný obsah
  2. Praktikujeme férový přístup a nebudeme Vám lhát
  3. Zakládáme si na rychlém dodání a produkty máme skladem v České republice
  4. Produkty rozdělujeme do přehledných kategorií s propracovanými filtry
  5. Neustále rozšiřujeme náš sortiment a vzděláváme se

Náš tým?

Majitel Robin Jurník

Pravá ruka Gabriela Jurníková

Foto tým

Copywriting tým

Marketingový tým

Tým skladníků

Naše práce je postavena na jednoduchých hodnotách

Všechny naše produkty si sami fotíme, měříme, popisujeme, testujeme i natáčíme videa. Souhrn těchto ucelených informací předáváme Vám, našim zákazníkům, na našem webu. Vytváříme pro Vás praktickou filtraci a produkty rozčleňujeme do přehledných kategorií. Vymysleli jsme vlastní způsob měření produktů, díky tomu si můžete produkty vybrat na základě jednoduchého přeměření mazlíčka.

Díky tomu, že máme všechny produkty před přidáním na web několikrát ve svých rukou, můžeme Vám poskytnout ty nejlepší informace. Na telefonu i na emailu rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy. Zakládáme si na otevřené a rovnocenné komunikaci se zákazníkem. Rádi mu poskytneme odborné poradenství a podporu, pokud s výběrem některých produktů tápe. Věříme, že právě komunikace a podpora jsou základem správného výběru zboží a následné spokojenosti. Ceníme si jakéhokoli podnětu od našich zákazníků, který může námi poskytované služby zkvalitnit.

Děkujeme Vám, našim zákazníkům, za možnost pokračovat v tom, co nás baví. Z chovatelského koníčku se sice stala profesionální práce, přesto nás stále naplňuje. Věnujeme se aktuálním novinkám, rozšiřujeme své znalosti a těšíme se, co nového nás ještě čeká.

Za celý rodinný tým, Robin Jurník