O nás

Jsme český rodinný e-shop

Od založení vsepropejska.cz se specializujeme primárně na oblečení pro zvířata. Na prvním místě našeho zájmu jsou především pejsci a jejich majitelé. Dbáme na to, aby naše produkty byly vždy pohodlné a funkční, abychom potěšili jak čtyřnohé mazlíčky, tak jejich páníčky. Vždy se snažíme být maximálně féroví a poctiví.

Jak to celé začalo?

Projekt vsepropejska.cz vznikl z iniciativy majitele Robina Jurníka. Ten v roce 2015 přivedl na český trh nové značky oblečení pro pejsky. Podnikání začalo na aukčním portále Aukro. Přibližně po pul roce na to vznikla doména vsepropejska.cz, na které jsme spustili internetový obchod.

Postupně se sortiment rozšiřoval o vše, co každý chovatel potřebuje. Časem jsme neváhali do nabídky zahrnout také chovatelské potřeby pro kočky, hlodavce a mnohé další produkty, které potěší samotné majitele. Pravidelně sledujeme aktuální trendy v oblasti chovatelství a zařazujeme další produkty do naší nabídky.

Vítáme podněty či přání i od našich zákazníku, abychom pomohli chovatelům, kteří chtějí pro svého psa krásné, funkční a uživatelsky přívětivé produkty za fér ceny s rychlým dodáním.

Proč u nás nakupovat?

Tvoříme pro Vás jedinečný obsah
Praktikujeme férový přístup a nebudeme Vám lhát
Zakládáme si na rychlém dodání a produkty máme skladem v České republice
Neustále rozšiřujeme náš sortiment a vzděláváme se
Produkty rozdělujeme do přehledných kategorií s propracovanými filtry

Naše práce je postavená 
na jednoduchých hodnotách

Všechny naše produkty si sami fotíme, měříme, popisujeme, testujeme i natáčíme videa. Souhrn těchto ucelených informací předáváme Vám, našim zákazníkům, na našem webu.

Vytváříme pro Vás praktickou filtraci a produkty rozčleňujeme do přehledných kategorií. Vymysleli jsme vlastní způsob měření produktů, díky tomu si můžete produkty vybrat na základe jednoduchého přeměření mazlíčka.

Díky tomu, že máme všechny produkty před přidáním na web několikrát ve svých rukou, můžeme Vám poskytnout ty nejlepší informace. Na telefonu i na emailu rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Zakládáme si na otevřené a rovnocenné komunikaci se zákazníkem. Rádi poskytneme odborné poradenství a rady, pokud s výběrem některých produktu tápete. Věříme, že právě komunikace a podpora jsou základem správného výběru zboží a následné spokojenosti. Ceníme si jakéhokoli podnětu od našich zákazníků, který muže námi poskytované služby zkvalitnit.