Využijte předsezónní slevu až 20% na bundy pro psy

O nás

Jsme ceský rodinný e-shop, jehož specializací jsou chovatelské potreby pro psy a další mazlícky.

Od založení vsepropejska.cz se specializujeme primárne na oblecení pro zvírata. Na prvním míste našeho zájmu jsou predevším pejsci a jejich majitelé. Dbáme na to, aby naše produkty byly vždy pohodlné a funkcní, abychom potešili jako ctyrnohé mazlícky, tak jejich pánícky. Vždy se snažíme být maximálne féroví a poctiví.

Jak to celé zacalo?

Projekt vsepropejska.cz vznikl z iniciativy majitele Robina Jurníka. Ten v roce 2015 privedl na ceský trh nové znacky oblecení pro pejsky. Podnikání zacalo na aukcním portále aukro.cz. Približne po pul roce na to vznikla doména vsepropejska.cz, na které jsme spustili internetový obchod

Postupne se sortiment rozširoval o vše, co každý chovatel potrebuje. Casem jsme neváhali do nabídky zahrnout také chovatelské potreby pro kocky, hlodavce a mnohé další produkty, které poteší samotné majitele. Pravidelne sledujeme aktuální trendy v oblasti chovatelství a zarazujeme další produkty do naší nabídky.

Vítáme podnet ci prání i od našich zákazníku, abychom dostáli svému úsilí poskytnout komplexní, kvalitní a financne dosažitelné zboží.

Proc u nás nakupovat?

Tvoríme pro Vás jedinecný obsah
Praktikujeme férový prístup a nebudeme Vám lhát
Zakládáme si na rychlém dodání a produkty máme skladem v Ceské republice
Neustále rozširujeme náš sortiment a vzdeláváme se
Produkty rozdelujeme do prehledných kategorií s propracovanými filtry

Naše práce je postavena
na jednoduchých hodnotách

Všechny naše produkty si sami fotíme, meríme, popisujeme, testujeme i natácíme videa. Souhrn techto ucelených informací predáváme Vám, našim zákazníkum, na našem webu.

Vytváríme pro Vás praktickou filtraci a produkty rozclenujeme do prehledných kategorií. Vymysleli jsme vlastní zpusob merení produktu, díky tomu si mužete produkty vybrat na základe jednoduchého premerení mazlícka.

Díky tomu, že máme všechny produkty pred pridáním na web nekolikrát ve svých rukou, mužeme Vám poskytnout ty nejlepší informace. Na telefonu i na emailu rádi zodpovíme všechny Vaše dotazy.

Zakládáme si na otevrené a rovnocenné komunikaci se zákazníkem. Rádi mu poskytneme odborné poradenství a podporu, pokud s výberem nekterých produktu tápe. Veríme, že práve komunikace a podpora jsou základem správného výberu zboží a následné spokojenosti. Ceníme si jakéhokoli podnetu od našich zákazníku, který muže námi poskytované služby zkvalitnit.