Využijte předsezónní slevu až 20% na bundy pro psy

Vrácení zboží

Jak vrátit zboží?

 1. Odstoupení od kupní smlouvy
  1. Vyplňte formulář o Odstoupení od kupní smlouvy a společně s kopií faktury jej zašlete společně se zbožím na adresu uvedenou níže nebo na email info@vsepropejska.cz
 2. Odeslat
  1. Zboží společně s kopií faktury a odstoupením od kupní smlouvy zabalte a balíček odešlete na adresu Robin Jurník, vsepropejska.cz, Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž.
 3. Vrácení peněz
  1. Částku za vrácené zboží zašleme na bankovní účet nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží na adresu hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž. Náklady na dopravu zboží k vám a na vrácení zboží k nám jsou v tomto případě na vaší straně a nebudou zahrnuté ve vrácené částce.

V případě vrácení zboží musí být zboží jako nové, bez známek používání. Zboží musí být očištěno od veškerých nečistot a chlupů. V opačném případě účtujeme poplatek za čištění dle jeho rozsahu 99 - 999 Kč. V případě, že zboží nelze uvést do původního stavu, či by byly náklady na uvedení do původního stavu větší než je hodnota zboží, tak se nárok na vrácení zboží zamítá.

 

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy: Formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy

Zvýhodněné vrácení za 49 Kč:

 1. Zabalený balíček doneste na výdejní místo Zásilkovny (bez štítku).
 2. Předejte jej prodejci a nadiktujte mu tento kód: 92828165
 3. Platba ve výši 49 Kč Vám bude odečtena z vrácené částky
 4. ROZMĚR: Maximální součet všech tří stran je do 150 cm (např. 60×50×40 cm), nejdelší strana max 120 cm, hmostnost do 5kg - nelze využít pro pelechy, matrace a autosedačky