Vrácení zboží

Jak vrátit zboží?

1. Odstoupení od kupní smlouvy

Vyplňte formulář pro odstoupení od kupní smlouvy a společně s kopií faktury jej zašlete na email info@vsepropejska.cz nebo ho můžete vložit do balíčku a odeslat zpět společně s vráceným zbožím.

2. Odeslání zboží zpět k nám

Zboží společně s vyplněným formulářem pro vrácení zboží nebo kopií faktury s uvedeným číslem bankovního účtu odešlete na adresu:

Robin Jurník
vsepropejska.cz
Hulínská 1799/1
767 01 Kroměříž 
Tel.: 777175909 
 

Formulář pro vrácení zboží naleznete ve Vašem balíčku.

3. Vrácení peněz za objednávku

Částku za vrácené zboží zašleme na bankovní účet nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od kupní smlouvy. Peníze odesíláme vždy až po doručení vraceného zboží na adresu hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž. Náklady za vrácení balíčku jsou dle zákona účtovány na Vaší stranu a nebudou zahrnuté ve vrácené částce.

V případě vrácení zboží musí být zboží jako nové, bez známek používání. Zboží musí být očištěno od veškerých nečistot a chlupů. V opačném případě účtujeme poplatek za čištění dle jeho rozsahu 99 - 999 Kč. V případě, že zboží nelze uvést do původního stavu, či by byly náklady na uvedení do původního stavu větší než je hodnota zboží, tak se nárok na vrácení zboží zamítá.

Ke stažení: Formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy

Zvýhodněné vrácení přes Zásilkovnu za 49 Kč

Jak na to?

  1. Zabalený balíček odneste na výdejní místo Zásilkovny (bez štítku).
  2. Předejte balíček obsluze a nadiktujte jí kód: 92828165
  3. Platba ve výši 49 Kč Vám bude odečtena z vrácené částky za objednávku

Tip jak ušetřit čas? Potřebujete pouze rychlou výměnu zboží? Objednejte si nové, vyberte si zásilkovnu pro vyzvednutí a současně tam vraťte to, co už nechcete. Vše bez stresu a s klidem. Na vrácení u nás máte 30 dnů.

ROZMĚR: Maximální součet všech tří stran je 150 cm (např. 60×50×40 cm), nejdelší strana max 120 cm, hmostnost do 5kg - nelze využít pro pelechy, matrace a velké autosedačky.

9-2