Využijte slevový kód MISKY10 a získejte slevu 10% na misky. Pouze do 21.10.2021.

Vrácení zboží

  1. Odstoupení od kupní smlouvy
    1. Vyplňte formulář o Odstoupení od kupní smlouvy a společně s kopií faktury jej zašlete společně se zbožím na adresu uvedenou níže nebo na email info@vsepropejska.cz
  2. Odeslat
    1. Zboží společně s kopií faktury a odstoupením od kupní smlouvy zabalte a balíček odešlete na adresu Robin Gerák, vsepropejska.cz, Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž.
  3. Vrácení peněz
    1. Částku za vrácené zboží zašleme na bankovní účet nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží na adresu hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž. Náklady na dopravu zboží k vám a na vrácení zboží k nám jsou v tomto případě na vaší straně a nebudou zahrnuté ve vrácené částce.

V případě vrácení zboží musí být zboží jako nové, bez známek používání. Zboží musí být očištěno od veškerých nečistot a chlupů. V opačném případě účtujeme poplatek za čištění dle jeho rozsahu 99 - 999 Kč. V případě, že zboží nelze uvést do původního stavu, či by byly náklady na uvedení do původního stavu větší než je hodnota zboží, tak se nárok na vrácení zboží zamítá.

Poučení o odstoupení od kupní smlouvy: Pouceni-o-odstoupeni-od-kupni-smlouvy

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy: Formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy