Vrácení zboží

Jak vrátit zboží?

 1. Odstoupení od kupní smlouvy
  1. Vyplňte formulář o Odstoupení od kupní smlouvy a společně s kopií faktury jej zašlete společně se zbožím na adresu uvedenou níže nebo na email info@vsepropejska.cz
 2. Odeslat
  1. Zboží společně s kopií faktury a odstoupením od kupní smlouvy zabalte a balíček odešlete na adresu Robin Gerák, vsepropejska.cz, Hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž.
 3. Vrácení peněz
  1. Částku za vrácené zboží zašleme na bankovní účet nejpozději do 14 dnů ode dne odstoupení od smlouvy, ne však dříve než dojde k doručení vraceného zboží na adresu hulínská 1799/1, 767 01 Kroměříž. Náklady na dopravu zboží k vám a na vrácení zboží k nám jsou v tomto případě na vaší straně a nebudou zahrnuté ve vrácené částce.

V případě vrácení zboží musí být zboží jako nové, bez známek používání. Zboží musí být očištěno od veškerých nečistot a chlupů. V opačném případě účtujeme poplatek za čištění dle jeho rozsahu 99 - 999 Kč. V případě, že zboží nelze uvést do původního stavu, či by byly náklady na uvedení do původního stavu větší než je hodnota zboží, tak se nárok na vrácení zboží zamítá.

Poučení o odstoupení od kupní smlouvy: Pouceni-o-odstoupeni-od-kupni-smlouvy

Formulář pro odstoupení od kupní smlouvy: Formular-pro-odstoupeni-od-smlouvy

Zvýhodněné vrácení za 49 Kč:

 1. Zabalený balíček doneste na výdejní místo Zásilkovny (bez štítku).
 2. Předejte jej prodejci a nadiktujte mu tento kód: 92828165
 3. Platba ve výši 49 Kč Vám bude odečtena z vrácené částky
 4. ROZMĚR: Maximální součet všech tří stran je do 150 cm (např. 60×50×40 cm), nejdelší strana max 120 cm, hmostnost do 5kg - nelze využít pro pelechy, matrace a autosedačky