Výměna zboží

POSTUP:

 1. Zboží, které potřebujete vyměnit očistěte od chlupů, zabalte do balíčku, aby se při přepravě nepoškodilo.
 2. Balíček zašlete na adresu Robin Gerák, vsepropejska.cz Hulínská 1799/1, 76701 Kroměříž.
 3. Na www.vsepropejska.cz si vyberte zboží, za které chcete produkty vyměnit a vytvořte si tak novou objednávku v minimálně stejné nebo vyšší hodnotě než byla původní objednávka.
 4. Tuto objednávku Vám ihned zašleme. Jakmile obdržíme Vámi zaslaný balíček, do 5 prac. dnů odešleme peníze na účet.

DOPORUČENÍ:

Balíček doporučujeme odeslat jako doporučený dopis nebo doporučený balíček. Jedná se o jednu z nejlevnějších a nejpohodlnějších možností přepravy. Náklady spojené s výměnou zboží nese vždy v plné výši kupující. 

Zvýhodněná výměna za 49 Kč:

 1. Zabalený balíček doneste na výdejní místo Zásilkovny (bez štítku).
 2. Předejte jej prodejci a nadiktujte mu tento kód: 92828165
 3. Platba ve výši 49 Kč Vám bude odečtena z vrácené částky
 4. ROZMĚR: Maximální součet všech tří stran je do 150 cm (např. 60×50×40 cm), nejdelší strana max 120 cm, hmostnost do 5kg - nelze využít pro pelechy, matrace a autosedačky

Výměna zboží OSOBNĚ u nás ve skladu

 1. Po předchozí telefonické domluvě na 777 175 909 je možné zboží vyměnit osobně na adrese hulínská 1799/1, 76701 Kroměříž (areál Magnetonu). Upozornění: Do areálu se nedostanete bez předchozí domluvy.

Podmínky:

 1. Lhůta pro výměnu zboží je 30 dnů.
 2. Zboží musí být ve stavu “jako nové” bez známek používání. V opačném případě může být výměna zamítnuta.
 3. Zboží musí být očištěno od všech nečistot a chlupů. V opačném případě je účtovaný poplatek za čištění 99 - 999 Kč. Dle náročnosti a míry znečištění. Pokud zboží nelze vyčistit, tak může být výměna zamítnuta.
 4. Cena zboží je vždy počítána ze dne uzavření kupní smlouvy (objednání) a vztahují se na ni veškeré slevy, které byly v den objednání na zboží použity. V případě, že bylo zboží slevněno po uzavření kupní smlouvy, tak se na zboží sleva nevztahuje.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení