Výměna zboží

POSTUP:

 1. Zboží, které potřebujete vyměnit očistěte od chlupů, zabalte do balíčku, aby se při přepravě nepoškodilo.
 2. Balíček zašlete na adresu Robin Jurník, vsepropejska.cz Hulínská 1799/1, 76701 Kroměříž.
 3. Na www.vsepropejska.cz si vyberte zboží, za které chcete produkty vyměnit a vytvořte si tak novou objednávku v minimálně stejné nebo vyšší hodnotě než byla původní objednávka.
 4. Tuto objednávku Vám ihned zašleme. Jakmile obdržíme Vámi zaslaný balíček, do 5 prac. dnů odešleme peníze na účet.

DOPORUČENÍ:

Balíček doporučujeme odeslat jako doporučený dopis nebo doporučený balíček. Jedná se o jednu z nejlevnějších a nejpohodlnějších možností přepravy. Náklady spojené s výměnou zboží nese vždy v plné výši kupující. 

Zvýhodněná výměna za 49 Kč:

 1. Zabalený balíček doneste na výdejní místo Zásilkovny (bez štítku).
 2. Předejte jej prodejci a nadiktujte mu tento kód: 92828165
 3. Platba ve výši 49 Kč Vám bude odečtena z vrácené částky
 4. ROZMĚR: Maximální součet všech tří stran je do 150 cm (např. 60×50×40 cm), nejdelší strana max 120 cm, hmostnost do 5kg - nelze využít pro pelechy, matrace a autosedačky

Výměna zboží OSOBNĚ u nás ve skladu

 1. Po předchozí telefonické domluvě na 777 175 909 je možné zboží vyměnit osobně na adrese hulínská 1799/1, 76701 Kroměříž (areál Magnetonu). Upozornění: Do areálu se nedostanete bez předchozí domluvy.

Podmínky:

 1. Lhůta pro výměnu zboží je 30 dnů.
 2. Zboží musí být ve stavu “jako nové” bez známek používání. V opačném případě může být výměna zamítnuta.
 3. Zboží musí být očištěno od všech nečistot a chlupů. V opačném případě je účtovaný poplatek za čištění 99 - 999 Kč. Dle náročnosti a míry znečištění. Pokud zboží nelze vyčistit, tak může být výměna zamítnuta.
 4. Cena zboží je vždy počítána ze dne uzavření kupní smlouvy (objednání) a vztahují se na ni veškeré slevy, které byly v den objednání na zboží použity. V případě, že bylo zboží slevněno po uzavření kupní smlouvy, tak se na zboží sleva nevztahuje.