Jak vyměnit zboží?

Postup:

 1. Vytvoření nové objednávky:
  Na našem webu www.vsepropejska.cz si vyberte nové zboží, které chcete místo původního. Vytvořte novou objednávku s hodnotou alespoň stejnou nebo vyšší než je hodnota vráceného zboží.
 2. Příprava zboží k výměně:
  Nejprve zboží důkladně očistěte od chlupů a jiných nečistot. Poté zboží bezpečně zabalte do balíčku, aby bylo chráněno během přepravy.
 3. Zaslání zboží:
  Zboží zabalte a zašlete jej na adresu:
  • Robin Jurník, vsepropejska.cz, Hulínská 1799/1, 76701 Kroměříž. Tel: 777175909, Email: info@vsepropejska.cz
 4. Vrácení peněz:
  Po obdržení vašeho balíčku zašleme peníze na váš účet nejpozději do 14 dnů. Většinou je však máte do týdne vráceny.

Zvýhodněná výměna přes Zásilkovnu

 1. Zabalený balíček odneste na výdejní místo Zásilkovny (bez štítku).
 2. Předejte jej obsluze a nadiktujte jí tento kód: 92828165.
 3. Platba za vrácení zboží ve výši 49 Kč Vám bude odečtena z vrácené částky za produkt.

ROZMĚR: Maximální součet všech tří stran je do 150 cm (např. 60×50×40 cm), nejdelší strana max 120 cm, hmostnost do 5kg - nelze využít pro pelechy, matrace a autosedačky.

Výměna zboží osobně:

 1. Po předchozí telefonické domluvě na 777 175 909 je možné zboží vyměnit osobně na adrese Hulínská 1799/1, 76701 Kroměříž (areál Magnetonu). Upozornění: Do areálu se nedostanete bez předchozí domluvy.

Podmínky výměny:

 1. Lhůta pro výměnu je 30 dnů.
 2. Zboží musí být ve stavu “jako nové” bez známek používání. V opačném případě může být výměna zamítnuta.
 3. Zboží musí být očištěno od všech nečistot a chlupů. V opačném případě je účtovaný poplatek za čištění až 999 Kč. Dle náročnosti a míry znečištění. Pokud zboží nelze vyčistit, tak může být výměna zamítnuta.
 4. Cena zboží je vždy počítána ze dne uzavření kupní smlouvy (objednání) a vztahují se na ni veškeré slevy, které byly v den objednání na zboží použity. V případě, že bylo zboží slevněno po uzavření kupní smlouvy, tak se na zboží sleva nevztahuje.
Tip na závěr
Když si objednáte zboží na výměnu, nechte si ho poslat do Zásilkovny. Až si ho půjdete vyzvednout tak tam rovnou můžete nechat produkty, které chcete vrátitZásilkovna nám je pošle zpět. Stačí je jen zabalit, obsluze nadiktovat kód 92828165 a máte hotovo.