Sausage plastová miska pro psa
Kód: 5475Související produkty
Detailní popis produktu
Hledáte pro svého mazlíčka praktické misky, které dokáží zútulnit každý prostor? Líbezné potisky jezevčíků Vás jednoduše dostanou!
Materiál
Miska pro psa vyrobená z plastu.
Funkčnost
Roztomilá dvojitá miska pro psy malého a středního vzrůstu. Potisky jezevčíků zdobící vnitřek i vnější stranu misek potěší každé menší plemeno i majitele. Dominuje oddělenými prostory, které lze využít na vodu a krmivo zvlášť. Mazlíček tak má vše potřebné hezky při tlapce. Díky plastovému materiálu oplývá velmi snadnou údržbou. Vyvýšené misky pro psy poskytují pohodlí při krmení.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dvojité misky pro psa |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Růžová |
| Materiál: | Plast |
| ? Průměr: | 11 cm |
| ? Rozměr: | 28 x 16 cm |
| Potisk: | Jezevčík |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
