České e-booky, které vám prozradí více o zdraví psů

S občasnými zdravotními problémy se potýkáme nejen my lidé, ale i naši pejsci. Jedná se většinou o potíže, se kterými si hravě poradíme. Kromě toho nás ale bohužel neobchází ani vážnější zdravotní komplikace, jejichž odhalení, především u psů, je značně obtížné. Kam se obrátit pro radu? Koho zavolat na pomoc?

E-booky odborníků na psí zdraví

V takovém případě se můžeme opřít o české e-booky o zdraví psů, které nám laikům poskytují dostatek informací. Jedná se o informace skutečně odborné, protože autory těchto elektronických knih jsou profesionální chovatelé psů a veterináři. Další výhodou e-booků je i jejich dostupnost. Jedná se o odbornou literaturu, kterou je možné si ve většině případů stáhnout zdarma do mobilních telefonů a tabletů a mít tak odborné rady kdykoliv k dispozici.

Níže vám představíme odborné e-booky zabývající se nejčastější zdravotní problematikou.

  1. Zdravá výživa psů

pastedGraphic.png   pastedGraphic_1.png

„32 bylin pro zdraví a přírodní léčbu psů“ a „Kombinování granulí a syrové stravy“

Autorka: Markéta Langerová, Dis - Raw Pet Food Nutrition Specialist

Cena: zdarma

Tyto e-booky jsou vhodné pro všechny chovatele, kteří by rádi podpořili zdraví svých pejsků přírodní cestou. Pro ty, kteří neradi podávají svým miláčkům průmyslově vyráběné vitaminy a doplňky stravy. Prostřednictvím knih je možné se dovědět více o léčivé síle přírody a přirozené psí stravě.

Sama autorka o vzniku svých knih říká:  Ebooky byly vytvořeny za účelem malé osvěty. Osvěty přírodní výživy psů. V dnešní době mnoho majitelů štěňat jde slepě ve šlépějích mnoha chovatelů a pokračují v naběhlé rutině, konzumace suché krmě. Existují však i jiné, přirozenější možnosti a já jsem tady pro to, abych lidem, kteří chtějí změnit myšlení a výživu svých psů, pomohla.“

E-booky je možné zdarma stáhnout zde.

  1. Psí Zuby

pastedGraphic_2.png

,,Když psa bolí zuby‘‘

Autorka: MVDr. Vladěna Štrosová – zubař pro psy a kočky

Cena: zdarma

Kniha je psána podle předlohy osmi skutečných psích pacientů, kteří trpěli různými problémy s chrupem. Každý chovatel zde získá dostatek informací o tom, jak nejlépe pejska ošetřit, a jaké komplikace se z neléčených potíží mohou vyklubat.

Sama autorka o vzniku své knihy říká: ,,Ebook "Když psa bolí zuby" jsem napsala pro chovatelskou veřejnost s cílem zlepšit povědomí chovatelů o zdraví jejich psů. Je psán formou krátkých příběhů o tom, že i psa můžou bolet zuby. Na několika pacientech jsem chtěla upozornit na časté potíže psů se zuby a na to, že jsou často přehlíženy, podceňovány a neléčeny.‘‘

E-book je možné zdarma stáhnout zde.

  1. Nádorová onemocnění psů

pastedGraphic_3.png

,,7 klinických příznaků, které mohou upozornit na nádorové onemocnění prstů a drápů‘‘

Autor: MVDr. Jan Hnulík – veterinář

Cena: zdarma

Nádorová onemocnění přicházejí nepozorovaně, ale představují velké riziko pro vaše pejsky. Pomocí e-booku budete schopni odhalit vznikající nádorové onemocnění prstů a drápů. Prostřednictví e-booku získáte cenné informace o vznikajících nádorových onemocněních a o možnostech jejich léčby.

„Sám autor o vzniku e-booku říká: Kniha je určená chovatelům, kterým není zdravotní stav jejich zvířat lhostejný. Nádorové onemocnění prstů a drápů u psů, ale také zejména u koček, si zasluhuje stejnou pozornost jako výskyt tumorů kdekoliv jinde na těle. I této partii těla, i když se to nezdá, se nádory nevyhýbají a tak jsou prsty a drápy velmi často opomíjené a jejich nádorová onemocnění zaměněna za banální epizody onemocnění. Přitom už sami chovatelé mohou nádorům včas předejít pečlivou prohlídkou drápků u psů a koček.“ 

E-book si můžete zdarma stáhnout zde. Kromě e-booku o nádorových onemocnění prstů a drápů napsal pan doktor i několik dalších e-booků, např. o nádorech čenichu a dutiny ústní nebo nádorech v okolí konečníku. Všechny najdete na jeho webových stránkách.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení