Jak fungují hotely pro psy?

Vysněnou, odpočinkovou dovolenou si zaslouží opravdu každý. Situaci, kdy balíte kufr s představou prosluněné pláže a ledově osvěžujícího drinku, znáte určitě všichni. Chovateli psů však v tento moment vyvstane na mysl otázka – kam s pejskem? Ne každý má to štěstí umístit pejska k příbuzným či kamarádům. Pro případy, kdy odjíždíme mimo domov, kde necháváme naše čtyřnohé miláčky, můžeme využít psí hotely? Jak tato zařízení ve skutečnosti fungují a bude zde o naše pejsky dobře postaráno?

Kdy umístit pejska do psího hotelu?

Hotely pro pejsky a kočky nabízí krátkodobé i dlouhodobé ubytování v případě našeho pobytu na dovelené, v lázních, na služební cestě nebo v nemocnici. O pejsky je během pobytu profesionálně postaráno a my se tak nemusíme bát, že by naši miláčci strádali.

Jaké typy ubytování psí hotel nabízí?

Do psího hotelu je možné umístit pejska, který je zvyklí pobývat převážně venku, i pejska žijícího celý život v bytě. Na výběr máme nejčastěji dva typy ubytování.

  1. Psí kotce

V případě kotců pro psy se jedná o venkovní ubytování, které je vhodné pro větší pejsky, žijící v podobných podmínkách na zahradách. Každý kotec poskytuje ochranu před deštěm a větrem.

  1. V pohodlí zateplené budovy

Menší pejsci, kteří s námi trvale žijí v pohodlí bytu, najdou zázemí v zateplené budově. S pejsky se chodí na pravidelné vycházky, mají možnost volného výběhu v areálu a profesionálně vyškolený personál se jim maximálně věnuje.

Jaké jsou podmínky přijetí?

V psím hotelu je možné ubytovat zdravé pejsky s platným očkovacím průkazem. Pokud váš pejsek trpí nezávažným a neohrožujícím zdravotním problémem, je možné po dohodě s personálem podávat medikamenty.

Kolik za hotel zaplatím?

Cena veškerých poplatků se hotel od hotelu liší.  V ceně je zahrnuto ubytován, strava a péče o psa. Pejsci jsou krmeni 2x denně granulemi nebo tepelně upravenou stravou. Samozřejmostí je dostatečný a pravidelný pitný režim. Cena za poskytované služby se nejčastěji pohybuje okolo 200 – 250 Kč.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení