Rabbit postroj pro psa s vodítkem | 18 – 48 cm
Kód: 1929/RUZ4Detailní popis produktu
Proč si nevyjít na procházku stylově a s noblesou? Tento roztomilý postroj pro psa s vodítkem jistě zaujme každého chovatele, který rád sleduje nové módní trendy.
Materiál
Vyrobený z polyesteru.
Zapínání
Rabbit postroj se obléká přes psí hrudník a poté lze upevnit pomocí kovové přezky.
Funkčnost
Postroj pro psa je vhodný zejména pro menší pejsky. Postroj se velice snadno obléká a jeho velikost je možné regulovat. Postoj pro psa vyniká zajímavým designem a roztomilým vzorem. Postroj je dodáván společně s vodítkem ve stejném provedení o délce 115 cm.
| Velikost | Obvod hrudníku |
| S | 18 - 32 cm |
| M | 22 - 42 cm |
| L | 32 - 48 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Klasické postroje pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Růžová, Šedá |
| ? Dle plemena: | Čivava, Jorkšírský teriér |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena |
| ? Obvod hrudníku: | 18 - 21 cm, 22 - 24 cm, 25 - 27 cm, 28 - 30 cm, 31 - 33 cm, 34 - 36 cm, 37 - 39 cm, 40 - 42 cm, 43 - 45 cm, 46 - 48 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Zapínání: | Kovová přezka |
| ? Vzor: | Barevné symboly |
| ? Obvod hrudníku: | 18 - 48 cm |
| Délka vodítka: | 115 cm |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
3 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
