Pozvánka: Vyšehradský voříšek 2019

O tom, že i pejsek bez průkazu původu je skvělým parťákem do nepohody jistě není pochyb. Přijďte se o tom přesvědčit na výstavu Vyšehradský voříšek, která se koná 11. 5. 2019 v Praze na Vyšehradě.

Každý pejsek, i ten bez vznešeného rodokmene, si zaslouží lásku, porozumění a obdiv. Vyšehradský voříšek je výstava pejsků hrdých majitelů, ale i pejsků ze psích útulků, kteří touto cestou hledají nový domov.

Na co se můžete těšit?

Na výstavě si nejen prohlédnete přátelské, milé a osobité pejsky, ale zažijete i spoustu zábavy. Pejsci soutěží v několika kategoriích, rozlišených podle věku i velikosti pejska. Součástí programu jsou i doprovodné soutěže, kterých se můžete společně s vaším pejskem zúčastnit. Každý přihlášený pejsek je automaticky zařazen do soutěže o největšího psího sympaťáka.

vyšehradský-voříšek

Podpořte dobrou věc

Každý soutěžící pejsek musí mít platný očkovací průkaz, být zdraví a v dobré kondici. Startovací poplatek za každého přihlášeného pejska činí 300 Kč. Přihlášku je možné vyplnit online zde. Vstupné pro zúčastněné je dobrovolné a výtěžek z akce putuje do psích útulků, které se akce účastní.

Více informací o soutěži najdete na webových stránkách http://vysehradskyvorisek.cz/.