Zimní móda pro psy

Zimní období je pro pejsky jedno velké dobrodružství. Zvláště, když napadne sníh, každý pejsek radostně dovádí v závějích a chytá sněhové vločky. Zároveň je to ale období velice zrádné, a pokud není pejsek dobře přizpůsobený chladnému počasí, může snadno nastydnout. Jestliže váš pejsek není chráněn huňatou srstí, ocení kvalitní a hřejivé oblečky pro psy. Které kousky jsou ty neoblíbenější a jak vybírat?

Bez psí bundy ani ránu

Nejoblíbenějším zimním outfitem jsou jistě hřejivé zimní bundy pro psy. Bundy lze pořídit v mnoha typech provedení. Tyto oblečky jsou ušity z funkčních materiálů, jako je například softshell nebo šusťákovina. Vašeho pejska skutečně zahřejí bundy prošívané, nejlépe podšité zateplenou vrstvou a opatřené kožíškem. Bundy pro psy jsou šity především s ohledem na pohodlí vašich čtyřnohých mazlíčků. Zapínají se pomocí zipu nebo patentek na břišní nebo hřbetní straně.

Komfort pro ty nejmenší

Malí pejsci jsou mnohem náchylnější k prochladnutí. Často většinu času pobývají ve vyhřátém obýváku, kde si spokojeně hoví zachumlaní v dečce. Pobyt v nízkých teplotách se může nepříznivě projevit na jejich zdravotním stavu. Mezi chovateli jsou z tohoto důvodu velice oblíbené psí overaly. Tento typ oblečku chrání hřbet, bříško i tlapky. Overaly jsou nejčastěji ušity z fleecu nebo šusťákoviny.

6480-14

Svetříky a mikiny pro psy jako prvek nedbalé elegance

Někteří chovatelé nedají dopustit na stylové mikiny a svetříky pro psy. Lze je využít jak na obyčejnou procházku, tak i do společnosti. Mikiny nepořídit s kapucí i bez, svetříky mohou být ve stylu dobře padnoucích roláčků.

Zimní doplňky pro náročné

Jsou chovatelé, kteří doslova žijí péčí o své pejsky. Navštěvují psí salóny, chodí na masáž a pejskům zkrátka dopřejí jen to nejlepší. Součástí šatníku těchto pejsků jsou různobarevné zimní čepičky, šátky, šály nebo zimní boty pro psy.