Cloudy pláštěnka pro psa s kapucí
Kód: 1725/CER 1725/CER7 1725/CER13 1725/CER19 1725/CER25 1725/SED 1725/SED7 1725/SED13 1725/SED19 1725/SED25 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Pokud Vás na vycházce zastihne déšť, je to velice nepříjemné jak pro Vás, tak i pro Vašeho pejska. Buďte na tuto situaci připraveni a nenechte se nepřízní počasí zaskočit. Modrá pláštěnka pro psa skvěle ochrání malého chlupáče a ten si tak může užívat radovánky za každého počasí.

Materiál
Pláštěnka pro psa je ušita ze šusťákoviny podšité bavlněnou vrstvou.
Zapínání
Pláštěnka pro psa disponuje zapínáním na patentky na břišní straně.

Funkčnost
Pláštěnka pro psa je vhodná do deštivého počasí. Protože pejsek musí ven i v dešti, je pláštěnka nezbytnou součástí výbavy. Obleček zakrývá celý hřbet, bříško i přední tlapky. Pro účelnou ochranu psí hlavičky je k dispozici kapuce. Obleček skvěle padne každému pejskovi díky gumě, která je našita asi v polovině oblečku. Na hřbetní straně se nachází kapsička, do které můžeme umístit například pytlík na výkaly. Pláštěnka má také našité očko pro připnutí vodítka.
| Velikost | Délka zad | Obvod hrudníku |
| XS | 20 cm | 27 - 30 cm |
| S | 27 cm | 31 - 34 cm |
| M | 30 cm | 37 - 40 cm |
| L | 33 cm | 43 - 46 cm |
| XL | 40 cm | 47 - 50 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pláštěnky pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| ? Typ postavy: | Běžná postava |
| Barva: | Červená, Modrá, Šedá |
| ? Délka zad: | 19 - 21 cm, 25 - 27 cm, 28 - 30 cm, 31 - 33 cm, 38 - 40 cm |
| ? Dle plemena: | Bišonek, Boloňský psík, Čivava, Jack Russell teriér, Jezevčík, Jorkšírský teriér, Kavalír King Charles španěl, Krysařík |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena, Střední plemena |
| Druh: | S kapucí |
| ? Obvod hrudníku: | 26 - 28 cm, 29 - 31 cm, 32 - 34 cm, 38 - 40 cm, 44 - 46 cm, 47 - 49 cm, 50 - 52 cm |
| Roční období: | Jaro, Podzim |
| Zapínání: | Na patenty |
| Funkčnost: | Kroužek pro vodítko, Voděodolný materiál, Stahování v pase |
| ? Materiál: | Šusťák, bavlna |
| ? Typ: | Do deště |
| ? Funkce: | Připnutí vodítka k oblečku |
| Údržba: | Praní v pračce na 30 °C |
Sportovní pláštěnka pro malé, střední i velké psy. Doplněna trendy kapucí. Nepromokavý materiál ochrání před nepříznivým počasí. ✅ Pláštěnka je vhodná pro běžné a dlouhé...
Roztomilá pláštěnka pro psa s kapucí. Nepromokavý materiál ochrání Vašeho miláčka před promočením během deštivých dnů. Obsahuje reflexní prvky.✅ Pláštěnka je vhodná pro běžné a...
Zabba Pláštěnka pro Psa je ideální pro procházky v deštivém počasí. Voděodolný materiál a praktické detaily zajistí pohodlí vašeho mazlíčka.
Funkční pláštěnka pro psa malého, střední i velkého vzrůstu s kapucí. Polyesterový materiál velmi dobře odpuzuje vodu a brání promočení kožíšku.
Díky pláštěnce Zowi si užijete dobrodružství i během deštivých dnů. Kvalitní materiál chrání psí kožíšek středních a velkých plemen.
Naprosto originální psí pláštěnka určená do chladného a deštivého počasí. Detailní zpracování, kvalitní materiál. Ideální pro malá a střední plemena.
Nepromokavá pláštěnka pro psa s kapucí a krytím přes nohy. Chrání před deštěm i větrem a pomáhá udržet kožich suchý i při nepříznivém počasí. Obléká se přes hlavu, protáhne...
Kombinéza pro psa Nelly chrání před deštěm a chladem díky nepromokavému materiálu. Má gumičky na stažení hrudníku, zapínání na zip, reflexní prvky pro bezpečnost a integrovaný...
Pláštěnka pro psa malého a středního vzrůstu. Nepromokavý materiál zabrání promočení celého kožíšku. Díky funkčním prvkům skvěle přilne k psímu tělu.
Slim Roy Reflexní Pláštěnka pro psa je voděodolný a reflexní obleček, ideální pro deštivá období a počasí. Snadné oblékání díky suchému zipu. Lehký a pohodlný materiál zajišťuje...
Nepromokavá pláštěnka pro psa na zip, navržená pro širší hrudník. Chrání před deštěm i větrem a pomáhá udržet kožich suchý i při nepříznivém počasí. Obléká se přes hlavu a...
S pláštěnkou pro psa se nezaleknete nepříznivého počasí. Poskytne ochranu před deštěm i špínou. Pro malá a střední plemena v trendy barvách.
Stylová pláštěnka pro psy malé a střední disponuje lehkým nepromokavým materiálem. Ochrání před deštěm a chladem. Doplněná reflexními prvky. Výrobce ukončil výrobu....
Krásná kvalitní nepromokavá pláštěnka s postrojem. Disponuje oblíbeným zapínáním na zip. Díky stahovacímu postroji je možné pláštěnku hezky přitáhnout na tělo psa. Po bocích...
Dobrodružství za každého počasí díky reflexní pláštěnce pro psa. Disponuje zapínáním na suchý zip, gumičkou na ocásek a kapucí. ✅ Pláštěnka je vhodná pro běžné a široké...
Heda pláštěnka pro malá a střední psí plemena do vlhkého a deštivého počasí. Ušitá z nepromokavé šusťákoviny. Disponuje reflexními prvky.
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Ovládací prvky výpisu
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
