Retro postroj pro psa s vodítkem | 36 – 50 cm
Kód: 2016/MOD 2016/RUZ 2016/SED Zvolte variantuDetailní popis produktu
Postroj pro psa potvrzující pravidlo - v jednoduchosti je krása. Pokud hledáte postroj pro vašeho mazlíčka, je tento postroj s vodítkem správnou volbou.
Materiál
Postroj pro psa i vodítko pro psa jsou vyrobeny z polyesteru.
Zapínání
Postroj disponuje zapínáním na plastovou přezku. Vodítko se připíná pomocí kovové karabinky.
Funkčnost
Postroj pro psa je vhodný zejména pro středně velké pejsky. Na hřbetní straně se nachází zapínání prostřednictvím plastové karabinky. Velikost postroje je možné regulovat a přizpůsobit tak každému pejskovi. Celková délka vodítka je 120 cm. Kšíry se velice snadno a rychle nasazují.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Rychlozapínací postroje pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Modrá, Růžová, Šedá |
| ? Dle velikosti psa: | Střední plemena |
| ? Obvod hrudníku: | 34 - 36 cm, 37 - 39 cm, 40 - 42 cm, 43 - 45 cm, 46 - 48 cm, 49 - 51 cm |
| Materiál: | Polyester |
| Zapínání: | Plastová přezka |
| ? Vzor: | Symboly |
| ? Obvod hrudníku: | 36 - 50 cm |
| Délka vodítka: | 120 cm |
Kvalitní postroj pro psa středního a velkého vzrůstu s vodítkem o délce 120 cm. Ideální na náročné i běžné procházky. Disponuje zapnutím na přezku.
Cat postroj s kočičím vzorem z polyesteru je vhodný pro střední psí plemena i kočky. Lze upravit délku postroje. Součastí také vodítko o délce 120 cm.
Originální postroj Usual s vodítkem je vhodný pro malá psí plemena. Disponuje délkou vodítka o délce 100 cm. Délku postroje lze regulovat dle potřeby.
CYR postroj pro psa s vestavěným vodítkem - Prodyšný, reflexní a jednoduše oblékací postroj s dlouhým vodítkem. Ideální volba pro malá a střední plemena psů.
Kvalitní a především velmi praktický postroj pro psa. Vhodný pro malá a střední plemena. Doplněn reflexními prvky.
Neve reflexní postroj pro psy s obvodem hrudníku v rozmezí 22 - 46 cm. Prodyšný materiál s praktickým zapínáním. Součástí vodítko o délce 150 cm.
Psí postroj z nylonu a polyesteru s nastavitelnou velikostí 32-53 cm je ideální pro střední a velké psíky. Součást tvoří také vodítko a kapsička na sáčky.
Kšíry pro malé a střední psy s obvodem hrudníku v rozmezí 29 - 47 cm. Zaujmou pevným a prodyšným polyesterem. Součástí je i 150 cm vodítko.
Postroj pro psy malého a středního vzrůstu s obvodem hrudníku v rozmezí 24 - 42 cm. Ušitý z pevné, prodyšné látky. Součástí vodítko o délce 120 cm.
Prodyšný psí postroj s vodítkem. Vhodný pro malé a střední psy s obvodem hrudníku 20 - 50 cm. Ideální do teplejších dnů, kdy sníží riziko navlhnutí srsti.
Psí postroj s nastavitelným obvodem 33-57 cm pro střední a velké psíky. Vyrobený z polyesteru a nylonu. Součástí je i vodítko o délce a kapsa na sáčky.
Elegantní a pohodlný sportovní postroj pro psy. Pro plemena s obvodem hrudníku 41 – 68 cm. Odolný a pevný materiál.
Prodyšný postroj pro psa malého, středního a velkého vzrůstu. Vodítko o délce 190 cm lze zkrátit na 100 cm. Vhodné na běžné i náročné venčení.
Roztomilý mašličkový postroj pro psa s obvodem hrudníku v rozmezí 32 - 54 cm. Ideální pro střední a velká psí plemena. Součástí vodítko o délce 125 cm.
Malá a středně velká psí plemena ocení Hook kšíry s vodítkem o délce 120 cm díky kvalitnímu zpracování nylonu. Neškrtí a neomezují v pohybu psa.
Dumo postroj pro psy s obvodem hrudníku v rozmezí 26 - 43 cm a vodítkem o délce 157 cm. Prodyšný, polyesterový materiál s praktickým zapínáním.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
