Edor žlué vodítko pro psa
Kód: 9868/VOD/D 9868/VOD/D2 Zvolte variantuSouvisející produkty
Výprodej
Havaj oranžový postroj pro psa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
+ další
City žlutý postroj pro psa
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
City kvalitní obojek, vodítko o délce 150 cm a postroj pro psy určený malým i středním plemenům. Výbava na venčení vyrobená z pevného nylonu.
Blue modrý postroj pro psa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
Furio růžový postroj pro psa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
Vymazlená výbava na venčení pro malé a střední psy. Obojek, postroj pro psy i vodítko vyrobené z kvalitního nylonu. Lze sestavit jako set.
Detailní popis produktu
Edor žlué vodítko pro psa
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodítka pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Bílá, Hnědá, Zelená, Žlutá |
| Délka vodítka: | 139 cm |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena, Střední plemena |
| Materiál: | Kvalitní nylon |
| Délka vodítka : | 139 cm |
| Šířka vodítka: | 1,5 cm, 2 cm |
Hade černé vodítko pro psa | 123 cm
Skladem
(>2 ks)
99 Kč
Vodítko pro psy v černé barvě. Délka 123 cm poskytne mazlíčkům volnost, ale i kontrolu během venčení. Zaujme pevným nylonem a reflexním prošitím.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
