Rais fialovo-červené vodítko pro psa
Kód: 9865/VOD/D2 9865/VOD/D Zvolte variantuSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Rais fialovo-červené vodítko pro psa
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obojky, postroje a vodítka pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Červená, Modrá |
| Délka vodítka: | 135 cm |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena, Střední plemena |
| Materiál: | Kvalitní nylon |
| Délka vodítka : | 135 cm |
| Šířka vodítka: | 1,5 cm, 2 cm |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
