Vrony sportovní kšíry pro psa | 29 – 46 cm
Kód: 5142/CER 5142/CER2 5142/CER3 5142/CER4 5142/MOD 5142/MOD2 5142/MOD3 5142/MOD4 Zvolte variantuSouvisející produkty
Frisbee pro psa je dokonalý způsob, jak skloubit hraní a pohyb dohromady. Frisbee je vyrobeno z kvalitního materiálu.
Detailní popis produktu
Hledáte roztomilé, praktické a sportovní psí kšíry? Vrony postroj pro psa je ideální výbavou k venčení malých a středních mazlíčků s obvodem hrudníku v rozmezí 29 - 46 cm.
Materiál
Psí postroj je vyrobený z polyesteru, nylonu, plastu a kovu.
Zapínání
Dvoufázové zapínání na suchý zip a přezku.
Funkčnost
Praktické kšíry pro malá a střední plemena s obvodem hrudníku v rozmezí 29 - 46 cm. Pevný texturovaný polyester s nylonem je ideální na běhání, k výcviku a k dalším sportovním aktivitám. Zazářit s tímto postrojem mohou i mazlíčci například během procházky v parku. Výhoda psích kšírů spočívá v rozložení síly tahu a snížení rizika přetěžování páteře a škrcení psíků. Díky tomu jej doporučujeme obzvlášť mazlíčkům, kteří rádi tahají. Dvoufázové zapínání pomocí suchého zipu a přezky nabízí možnost upravení velikosti dle potřeby. Vyhnete se tak zbytečným otlakům nebo vyvlečení pejska z postroje.
| Velikost | Obvod hrudníku |
| S | 29 - 32 cm |
| M | 32 - 35 cm |
| L | 35 - 42 cm |
| XL | 39 - 46 cm |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sportovní postroje pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Černá, Červená, Modrá |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena, Střední plemena |
| ? Obvod hrudníku: | 28 - 30 cm, 31 - 33 cm, 34 - 36 cm, 37 - 39 cm, 40 - 42 cm, 43 - 45 cm, 46 - 48 cm |
| Materiál: | Pevný polyester, nylon, plast, kov |
| Zapínání: | Suchý ZIP, plastové přeska |
| ? Obvod hrudníku: | 29 - 46 cm |
| Uchycení vodítka: | Kovová oka |
Stylový postroj pro psy vhodný ke sportovním aktivitám. Zajistí bezpečí a dostatečnou kontrolu nad psím parťákem, zároveň je velmi pohodlný.
Oblíbený precious postroj ve žluté barvě je určený pro střední a velká psí plemena. Vyrobený z kvalitního polyesteru a nylonu. Disponuje reflexními prvky.
Kšíry pro psa středního a velkého vzrůstu s obvodem hrudníku v rozmezí 30 - 55 cm. Vhodné pro pejsky, kteří rádi tahají. Součástí 123 cm vodítko.
Sporty postroj s reflexními prvky je vyrobený z polyesteru a nylonu v rozměrech 32 - 98 cm. Ideální volba pro středně velká a velká psí plemena.
Postroj pro psa ve sportovním a kvalitním provedení. Nabízen ve stylové šedo-růžové barvě. Pro pejsky s obvodem hrudníku 36 – 71 cm.
Prodyšný postroj pro psa s hrudníkem v rozmezí 28 - 78 cm. Pevný materiál oceníte při běžném i náročnějším venčení. Vhodné pro každé plemeno.
Výhodou reflexního postroje James je jeho praktičnost a bezpečnost díky reflexním prvkům. Varianta obojku z nylonu a PVC vhodná pro střední a velké psy. Vodítko na fotkách je...
Boro postroj pro psa je vyroben z kvalitního polyesteru a nylonu. Opatřen reflexními prvky. Dle velikosti vhodný pro střední a velká psí plemena.
Sportovní postroj pro psy v army stylu. Padne malým, středním a velkým plemenům. Disponuje nastavitelnou velikostí dle potřeby a pevným materiálem.
Objevte ZODO Sportovní Postroj pro psy – ideální pro sportovní aktivity, zajišťující bezpečnost a pohodlí. Atraktivní design udělá z pejska hvězdu parku!
Wipy postroj v modré barvě je dostupný v rozmezí 54 - 114 cm. Vhodný pro střední i velká psí plemena. Opatřený reflexními prvky zvyšující bezpečnost.
Psí postroj vhodný pro sportovně založená plemena. Vybrat lze z více velikostí dle obvodu hrudníku. Opatřen reflexními prvky.
Výhodou postroje Walk s vodítkem o délce 150 cm je praktičnost. Ideální pro střední i velké pejsky. Bezpečnost psa zajištěna pomocí reflexních prvků.
Precious sportovní postroj v černo-oranžové barvě v rozmezí 62-100 cm je vhodný pro středně velká a velká psí plemena. Opatřený reflexními prvky.
Výhodou odolného reflexního postroje Ryan je originální design do X zabraňující otlakům a přetěžování páteře psa. Vhodný pro střední a velké psy.
Postroj pro psa určený pro mazlíčky všech velikostí disponuje praktičností a skvělou kvalitou. Vybaven prodyšným materiálem. Užitečný při sportování.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
