Manet přepínací vodítko pro psa 220 cm
Kód: 3552Související produkty
Blue modrý postroj pro psa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
City žlutý postroj pro psa
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
City kvalitní obojek, vodítko o délce 150 cm a postroj pro psy určený malým i středním plemenům. Výbava na venčení vyrobená z pevného nylonu.
Furio růžový postroj pro psa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
Vymazlená výbava na venčení pro malé a střední psy. Obojek, postroj pro psy i vodítko vyrobené z kvalitního nylonu. Lze sestavit jako set.
Výprodej
Havaj oranžový postroj pro psa
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>2 ks)
199 Kč
+ další
Detailní popis produktu
Manet přepínací vodítko pro psa 220 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vodítka pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Černá, Červená, Zelená, Žlutá |
| Délka vodítka: | 220 cm |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena, Střední plemena |
| ? Typ: | Přepínací |
| Zapínání: | Plastová přezka |
| Šířka vodítka: | 1 cm |
| Vzor: | Barevné symboly |
| Položka byla vyprodána… | |
Hade černé vodítko pro psa | 123 cm
Skladem
(>2 ks)
99 Kč
Vodítko pro psy v černé barvě. Délka 123 cm poskytne mazlíčkům volnost, ale i kontrolu během venčení. Zaujme pevným nylonem a reflexním prošitím.
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
