Fantastic Elegance šedý pelech pro psa
Kód: 3882/60 3882/80 3882/85 3882/100 Zvolte variantuDetailní popis produktu
Každý pejsek potřebuje mít dostatek prostoru pro odpočinek a spánek. Dopřejte kvalitní spánek i Vašemu čtyřnohému kamarádovi.
Materiál
Pelech pro psa je vyroben z impregnované látky.
Funkčnost
Šedý pelech je dle váhy psa vhodný pro malá nebo střední plemena. Větší pohodlí během odpočinku zajistí molitanová výplň ložní plochy. Okraje jsou vyplněny dutým vláknem. Impregnovaná látka je přirozeně vodě a špíně odpudivá. Za velkou výhodu lze bezesporu považovat jeho snímatelný a samostatně pratelný potah. V případě ušpinění můžete potah vyprat v pračce na 30 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Pelechy pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Barva: | Šedá |
| ? Dle plemena: | Border kolie, Boxer, Buldoček, Dalmatín, Fr. buldoček, Husky, Jezevčík, Mops, Německý ovčák, Ohař, Stafordšírský bulteriér, West highland teriér, Zlatý retrívr |
| Dle váhy psa: | do 5 kg, do 9 kg, do 15 kg |
| ? Dle velikosti psa: | Malá plemena, Střední plemena |
| Tvar: | Obdelník |
| Typ: | Látkový |
| Výška: | 18 cm, 19 cm, 23 cm, 25 cm |
| ? Rozměr: | 67 x 55 cm, 86 x 65 cm, 108 x 75 cm, 120 x 88 cm |
| Údržba: | Praní v pračce na 30 °C |
| ? Výplň: | Duté vlákno, molitan |
| Máteriál: | Impregnovaná látka s gramáží 220 g / m2. |
| Druh: | Snímatelný a samostatně pratelný potah |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
2 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
