Life zelený šátek pro psa
Kód: 1889Související produkty
Letní košile pro psa ušitá pro malá a středně velká plemena. Díky roztomilému vzoru vyniknete na každé letní dovolené.
Psí tričko pro malá a střední plemena. Prodyšný materiál vhodný do teplejšího počasí. Vyrobené z jemné bavlny.
Originální tričko pro psy vhodné do parku i do města. Prodyšný materiál a ergonomický střih zajistí pohodlné nošení. Pro malá a střední plemena.
Stylovým outfit do jarních i letních procházek? Pořiďte svému mazlíčkovi prodyšné psí tričko v pirátském stylu. Skvěle se hodí pro malé a střední psy.
Stylový moderní obleček pro psa z příjemné bavlny, který neomrzí. Vhodný pro malá a střední plemena do teplejšího počasí.
Bavlněné tričko pro psa na mazlíčkovi krásně vynikne. Disponuje pružným a prodyšným materiálem. Určeno pro malá a střední psí plemena.
Tričko pro psa pro menší plemena se obléká přes hlavu. Ušito z kvalitní bavlny. Hřbetní strana ozdobena stylovým nápisem.
Tričko pro psa malého a středního vzrůstu. Oslní roztomilým nápisem a prodyšným materiálem. Ideální do jarních a letních procházek. Snadná údržba.
Zelené tričko pro psa s černými pruhy je ušito z bavlny. Hřbetní stranu zdobí potisk. Velikosti pro malá a středně velká psí plemena.
Buri tričko pro psa dodá mazlíčkům tvrďácký vzhled. Zaujme prodyšným a příjemným materiálem. Svým střihem padne malým a středním plemenům.
Prodyšné bavlněné tričko pro psy s roztomilým nápisem. Ideální na jaro či léto. Zazáříte na procházce v parku i ve městě. Velikostně pro malé a střední pejsky.
Psí tričko s roztomilou kapsičkou a zajímavým vzorem unosí menší a střední plemena. Kvalitní materiál a snadné oblékání.
Psí tričko pro malá a střední plemena. Prodyšný materiál vhodný do teplejšího počasí. Vyrobené z jemné bavlny.
Bavlněné psí tričko se stylovým pruhovaným vzorem se hodí na každou příležitost. Vyrobeno z kvalitního prodyšného materiálu, nenáročné na údržbu.
Vkusné tričko pro psa ideální do teplejších slunečných dnů je vyrobeno z bavlny a zajišťuje tak příjemné nošení. Pro malá a střední psí plemena.
Designové tričko pro malá a střední plemena. Vhodné do teplejšího počasí. Vyrobené z příjemné bavlny.
Detailní popis produktu
Taky vás fascinují lišky? Vzdejte jim hold tímto polyesterovým psím šátkem mentolové barvy s oranžovobílým potiskem! Vašemu středně velkému parťákovi s obvodem krku 30-40 cm bude slušet na vycházce v lese i v ZOO.
Materiál
Šátek pro psa je ušitý z polyesteru.
Zapínání
Na dvě patentky.
Funkčnost
Vzor psího šátku snoubí rozkošné lišky s bílými, oranžovými a černými lístky. V pastelově zelené bude váš miláček šik bez ohledu na věk či pohlaví, limitován pouze obvodem krčku 30-40 cm. Polyesterový doplněk se zapíná na patentky a ušpiní-li se, vyperete ho na 30 °C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šátky pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Bílá, Oranžová, Zelená |
| Obvod krku: | 30 - 32 cm, 33 - 35 cm, 36 - 38 cm, 39 - 41 cm |
| Materiál: | Polyester |
| ? Funkce: | Vizuální doplněk |
| Rozměr: | 32 x 32 x 38 cm |
| Zapínání: | Patentky |
| Údržba: | Praní v pračce na 30 °C |
| Pro obvod krku: | 30 - 40 cm |
Lososový šátek pro psy s obvodem krku v rozmezí 37 - 41 cm. Dominuje příjemným polyesterovým materiálem a praktickým zapínáním na patentky.
Apple bílý šátek pro psa s motivem jablíček. Vyroben z polyesteru. Určený pro psy s obvodem 30-40 cm kolem krku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
