Tod bílý šátek pro psa
Kód: 1877Související produkty
Bavlněné tričko pro psa se stylovým nápisem SHERIFF si zaslouží každý mazlíček malé a střední velikosti. Psí tričko disponuje snadnou údržbou.
Psí tričko pro malá a střední plemena. Prodyšný materiál vhodný do teplejšího počasí. Vyrobené z jemné bavlny.
Psí tričko s moderním maskáčovým vzorem disponuje prodyšností a pružností. Tričko je vhodné pro malá a střední psí plemena.
Designové tričko pro malá a střední plemena. Vhodné do teplejšího počasí. Vyrobené z příjemné bavlny.
Letní košile pro psa ušitá pro malá a středně velká plemena. Díky roztomilému vzoru vyniknete na každé letní dovolené.
Psí tričko ušité z bavlny, oživené mašlí, krásně padne malým a středním psím plemenům. Vhodné pro jakékoliv příležitosti.
Psí tričko s roztomilou kapsičkou a zajímavým vzorem unosí menší a střední plemena. Kvalitní materiál a snadné oblékání.
Elegantní modré a šedé tričko pro psa je ušito z bavlny. Je vhodné pro malá a středně velká psí plemena. Obléká se pohodlně přes hlavu.
Módní psí tričko zdobené nášivkami a slušivým límečkem je vhodné do jarních a letních dnů. Určeno pro malé a střední pejsky.
Bavlněné tričko pro psa na mazlíčkovi krásně vynikne. Disponuje pružným a prodyšným materiálem. Určeno pro malá a střední psí plemena.
Originální tričko pro psy vhodné do parku i do města. Prodyšný materiál a ergonomický střih zajistí pohodlné nošení. Pro malá a střední plemena.
Zelené tričko pro psa s černými pruhy je ušito z bavlny. Hřbetní stranu zdobí potisk. Velikosti pro malá a středně velká psí plemena.
Tričko pro psa je dodáváno ve dvou pruhovaných barevných variantách. Je vhodné pro malá a středně velká psí plemena.
Stylový moderní obleček pro psa z příjemné bavlny, který neomrzí. Vhodný pro malá a střední plemena do teplejšího počasí.
Stylovým outfit do jarních i letních procházek? Pořiďte svému mazlíčkovi prodyšné psí tričko v pirátském stylu. Skvěle se hodí pro malé a střední psy.
Psí tričko s moderním pruhovaným vzorem disponuje prodyšností a pružností. Tričko je vhodné pro malá a střední psí plemena.
Detailní popis produktu
V jednoduchosti je krása. U tohoto šátku pro psa to platí dvojnásob. Nepravidelné geometrické tvary v kombinaci s příjemným barevným provedením jsou zárukou úspěchu.
Materiál
Šátek pro psa je ušitý z kvalitního polyesteru.
Zapínání
Šátek pro psa je opatřený zapínáním na patentky.
Funkčnost
Šátek pro psa nadělá bezesporu spustu parády. Je vhodný pro malé i větší pejsky s obvodem krku 30 – 40 cm. Šátek disponuje snadným a praktickým zapínáním na patentky. V případě ušpinění je možné šátek vyprat na 30°C.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šátky pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Bílá, Černá |
| Obvod krku: | 30 - 32 cm, 33 - 35 cm, 36 - 38 cm, 39 - 41 cm |
| Materiál: | Polyester |
| ? Funkce: | Vizuální doplněk |
| Rozměr: | 32 x 32 x 38 cm |
| Zapínání: | Patentky |
| Údržba: | Praní v pračce na 30 °C |
| Pro obvod krku: | 30 - 40 cm |
Bílý šátek pro psa s různými variantami barevných vzorů. Ušitý z polyesteru. Lze zapnout pomocí patentky nebo uvázat kolem krku. Pratelný v pračce.
Mintový šátek s roztomilými zrzavými liškami a bílými lístky sedne mazlíčkovi střední velikosti s obvodem krku 30-40 cm.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
