Bea šedý šátek pro psa
Kód: 2478Související produkty
Zelené tričko pro psa s černými pruhy je ušito z bavlny. Hřbetní stranu zdobí potisk. Velikosti pro malá a středně velká psí plemena.
Letní košile pro psa ušitá pro malá a středně velká plemena. Díky roztomilému vzoru vyniknete na každé letní dovolené.
Bavlněné tričko pro psa se stylovým nápisem SHERIFF si zaslouží každý mazlíček malé a střední velikosti. Psí tričko disponuje snadnou údržbou.
Tričko s potiskem pro psy z bavlny ve dvou barevných variantách. Skvěle padne malým až středním plemenům. Vhodné do jarních a letních dnů.
Prodyšné bavlněné tričko pro psy s roztomilým nápisem. Ideální na jaro či léto. Zazáříte na procházce v parku i ve městě. Velikostně pro malé a střední pejsky.
Stylový moderní tričko pro psa z příjemného polyesteru, který je příjemný, prodyšný a elastický. Vhodný pro malá a střední plemena do letního počasí.
Vymazlené letní tričko pro psa malého a středního vzrůstu s potiskem. Dodá styl a ochrání před spálením. Materiál je elastická a prodyšná bavlna.
Psí tričko s roztomilou kapsičkou a zajímavým vzorem unosí menší a střední plemena. Kvalitní materiál a snadné oblékání.
Vymazlené letní tričko pro psa malého a středního vzrůstu s nápisem. Dodá styl a ochrání před spálením. Dominuje prodyšným polyesterovým materiálem.
Psí tričko ušité z bavlny, oživené mašlí, krásně padne malým a středním psím plemenům. Vhodné pro jakékoliv příležitosti.
Stylovým outfit do jarních i letních procházek? Pořiďte svému mazlíčkovi prodyšné psí tričko v pirátském stylu. Skvěle se hodí pro malé a střední psy.
Módní psí tričko zdobené nášivkami a slušivým límečkem je vhodné do jarních a letních dnů. Určeno pro malé a střední pejsky.
Psí tričko s moderním maskáčovým vzorem disponuje prodyšností a pružností. Tričko je vhodné pro malá a střední psí plemena.
Bavlněné psí tričko s roztomilým motivem slona je z kvalitního pružného a prodyšného materiálu. Vhodné pro malá a střední psí plemena.
Designové tričko pro malá a střední plemena. Vhodné do teplejšího počasí. Vyrobené z příjemné bavlny.
Originální tričko pro psy vhodné do parku i do města. Prodyšný materiál a ergonomický střih zajistí pohodlné nošení. Pro malá a střední plemena.
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Šátky pro psy |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| Barva: | Černá, Hnědá, Šedá |
| Obvod krku: | 30 - 32 cm, 33 - 35 cm, 36 - 38 cm, 39 - 41 cm |
| Materiál: | Polyester |
| ? Funkce: | Vizuální doplněk |
| Rozměr: | 32 x 32 x 38 cm |
| Zapínání: | Patentky |
| Údržba: | Praní v pračce na 30 °C |
| Pro obvod krku: | 30 - 40 cm |
Modrý šátek pro psa s bílým vzorem. Vyroben z polyesteru, se zapínáním na patentky. Ideální pro psy s obvodem 30- 40 cm kolem krku.
Bílý šátek pro psa s různými variantami barevných vzorů. Ušitý z polyesteru. Lze zapnout pomocí patentky nebo uvázat kolem krku. Pratelný v pračce.
Šedý šátek pro psy. Zhotoven z polyesteru. Vhodný pro malá a střední plemena s obvodem kolem krku 30–40 cm.
Chladící šátek modré barvy vyrobený z polyesteru. Vhodný pro ochlazení pejsků s obvodem krku 28-52 cm.
Dokonale padnoucí motýlek pro psa v proužkovaném provedení potěší malá a střední plemena s obvodem 30 – 40 cm kolem krku.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
